Miejsce pracy: Lublin

Zakres obowiązków:

  1. Analiza dokumentacji projektowych, przedmiarów i opisów technicznych.
  2. Opracowywanie przedmiarów i kosztorysów na podstawie dokumentacji projektowej.
  3. Opracowywanie ofert na roboty budowlano-,montażowe branży elektroenergetycznej w tym:
  4. prowadzenie korespondencji z przedstawicielami Zamawiającego w celu uzyskania pełnej informacji i wyjaśnień dotyczących przygotowywanej oferty,
  5. przygotowywanie zapytań ofertowych dotyczących materiałów i usług na potrzeby opracowywanej oferty,
  6. prowadzenie wstępnych negocjacji upustów cen materiałów i usług z dostawcami,
  7. udzielanie wyjaśnień Zamawiającemu w zakresie opracowywanej oferty.
  8. Przygotowywanie ofert do przetargów publicznych i niepublicznych zgodnie z zapisami Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.

Wymagania:

  1. Wykształcenie wyższe lub średnie (techniczne elektryczne).
  2. Biegła obsługa programu kosztorysowego Norma lub/i ZUZIA.
  3. Doświadczenie zawodowe na stanowisku kosztorysanta min. 2 lata.

Oferujemy:

  1. Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  2. Pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole.
  3. Możliwość rozwoju i zdobycie doświadczenia.
  4. Szkolenia prowadzone w kraju i za granicą.