Aktualności

#zostańwdomu

Tak wygląda nasze miasto w niedzielne słoneczne popołudnie…

Wyróżnienie dla lubelskiego Elektromontażu

Podczas gali z okazji 20-lecia Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei, która odbyła się dnia 25 lutego br. w Bydgoszczy, nasza firma otrzymała wyróżnienie, jako jedna z firm założycielskich i wspierających Izbę.

 

Tytuł „Dobra Firma” dla Elektromontażu-Lublin za innowacyjność

Nagrody w projekcie Dobra Firma wręczane są najprężniej działającym firmom w województwie lubelskim. Na podstawie odpowiednio zważonych wskaźników finansowych przygotowanych przez ekspertów Związku Przedsiębiorców i Pracodawców oraz twardych danych otrzymanych od Info Veriti Polska Sp. z o.o – największego dostawcy informacji gospodarczych w Polsce – powstała lista firm, które zostały dodatkowo zweryfikowane pod kątem ich kondycji finansowej, potencjału oraz reputacji.

ENERGETICS 2019

Tegoroczne targi energetyczne zakończyły się dla naszej firmy sukcesem. Prezentowane na targach złącze kablowe SN z telemechaniką i transformatorem potrzeb własnych otrzymało główną nagrodę – jako Produkt Roku.

 

 

 


Nasz udział w Wielobranżowych Targach – Erbil International Fair 2019

W tym samym miejscu i czasie co Erbil International Fair, odbywają się też targi budowlane – Project Iraq (dot. odbudowy zniszczonych miast) oraz targi spożywcze Iraq Agrofood. Jest to dodatkowa szansa nawiązania ciekawych kontaktów biznesowych. Z uwagi na duże potrzeby w wielu dziedzinach, w kraju który wraca do stabilności po wojnie zapotrzebowanie na rozmaite towary i usługi jest ogromne, zatem mamy nadzieję na ciekawe przyszłe kontrakty w tym regionie.