Materiały do pobrania:
Dokumentacja do pierwszego etapu przetargu na budowę budynku produkcyjnego z zapleczem.pdf
formularz_Informacja o potencjale organizacji wnioskującego.docx
formularz_Wniosek o dopuszczenie do udziału w przetargu ograniczonym.docx
Widok z powietrza budynku produkcyjnego.jpg


Elektrownia fotowoltaiczna o mocy 680 kW wykonana w formule EPC

przez konsorcjum firm: REVICO S.A. i Elektromontaż–Lublin Sp. z o.o. dla Kozarek Sp. z o.o.

 

Oferta produkcyjna

Elektromontaż-Lublin Sp. z o.o. od 67 lat specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i montażu urządzeń elektrycznych SN i nN, a w szczególności kontenerowych stacji transformatorowych, których wyprodukował już ponad 40 tysięcy.

W ofercie produkcyjnej firmy znajdują się m.in. prefabrykowane kontenerowe stacje transformatorowe w obudowie betonowej z obsługą wewnętrzną i zewnętrzną, kontenerowe stacje transformatorowe w obudowie metalowej, mobilne stacje transformatorowe, złącza kablowe średniego napięcia w obudowie betonowej oraz rozdzielnice średniego i niskiego napięcia.

Stacje betonowe

Prefabrykowane kontenerowe stacje transformatorowe w obudowach betonowych zarówno z obsługą wewnętrzną (wewnętrznym korytarzem obsługi), jak również z obsługą zewnętrzną.

Stacje metalowe

Kontenerowe stacje transformatorowe w obudowie metalowej – miejskie, uniwersalne, na place budów, mobilne i dla kopalni odkrywkowych.

Rozdzielnice SN

Rozdzielnice średniego napięcia w izolacji powietrznej typu RSL w dziewięciu wariantach wyposażenia oraz kompaktowe, ekologiczne rozdzielnice w izolacji stało-powietrznej typu Xiria-xGear.

Rozdzielnice nN

Rozdzielnice niskiego napięcia typu RNL oraz ZMR, wykonywane na bazie konstrukcji skręcanych, przeznaczone do stacji transformatorowych oraz dla przemysłu.

Złącza kablowe SN

Złącza kablowe średniego napięcia w obudowie betonowej w wielu wariantach wykonania (różne gabaryty i wyposażenie). Złącza są łukoochronne zarówno w przedziale rozdzielnicy SN, jak również w przedziale TPW (transformatora potrzeb własnych).

Pozostałe produkty

Produkujemy również przepusty kablowe typu PKL do uszczelniania kabli SN i nN wprowadzanych do stacji transformatorowych oraz szynoprzewody typu AM i DM (z aluminium i duraluminium).

Oferta usługowa

Elektromontaż-Lublin Sp. z o.o. poza ofertą produkcyjną świadczy również szeroki zakres usług w branży elektroenergetycznej i nie tylko. Firma projektuje i wykonuje linie elektroenergetyczne (do 110 kV włącznie) oraz instalacje wnętrzowe, świadczy usługi pomiarowe i serwisowe, a także zajmuje się profesjonalną obróbką blach.

Roboty elektromontażowe

Oferujemy szereg prac elektroinstalacyjnych i budowlano-montażowych związanych z budową , rozbudową i modernizacją linii elektroenergetycznych do 110 kV włącznie oraz instalacji wnętrzowych.

Pomiary i serwis

Świadczymy usługi w zakresie badań okresowych sprzętu BHP (rękawice, kalosze, dywaniki, drążki dielektryczne itp.), a także wykonujemy ekspertyzy techniczne wymagające zastosowania specjalistycznego sprzętu pomiarowego.

Obróbka blach i konstrukcje

Nasz Wydział Konstrukcyjny wytwarza konstrukcje metalowe stanowiące półfabrykaty dla produkcji elektrycznej oraz wyroby gotowe. Świadczymy również usługi w zakresie profesjonalnej obróbki plastycznej blach.

Elektromontaż Lublin Sp. z o.o.

Lubelski Elektromontaż powstał w 1953 roku. Jest jedną z najprężniejszych firm branży elektroenergetycznej na terenie środkowo-wschodniej i południowo-wschodniej Polski.

Był wykonawcą robót związanych z uruchamianiem urządzeń elektroenergetycznych energetyki zawodowej i zakładów przemysłowych oraz linii technologicznych w wielu branżach przemysłowych. Zakłady Azotowe w Puławach, Odlewnia Ursus, EC Wrotków, KWK Bogdanka FS w Lublinie, WSK Świdnik, cukrownie, mleczarnie i oczyszczalnie ścieków, Makro Cash & Carry w Lublinie, Caterpillar w Janowie Lub., Centrum Handlowe Leclerc i wiele innych, to budowy Lubelskiego Elektromontażu. Podczas swojej działalności firma współpracowała z wieloma kontrahentami zagranicznymi Peugeot w FS Lublin, Epstein Engineering Export Ltd. USA, Rothmans of Pall Mall Ltd Szwajcaria, Cardwell Anglia, Pilkington Technology Centre, Bovis International.

zobacz więcej
Exit mobile version