PRZEPUSTY KABLOWE PKL

Przepusty kablowe do uszczelniania kabli prowadzonych przez elementy budowlane - wytrzymują 5barów ciśnienia wody.

zobacz

ZKL

Łukoochronne złącza kablowe średniego napięcia w obudowie betonowej w wielu wariantach wykonania i konfiguracjach - w tym z TPW i telemechaniką.

zobacz

ZKL-1,5P

Złącze pomiarowe średniego napięcia w obudowie betonowej umożliwiające dokonanie pomiaru po stronie SN np. przed istniejącą stacją (słupową lub kontenerową).

zobacz

RNL

Rozdzielnice nN przeznaczone są do rozdziału energii elektrycznej oraz do zasilania i zabezpieczania urządzeń elektrycznych w energetyce zawodowej i w przemyśle.

zobacz

PRZEWODY SZYNOWE MAGISTRALNE

Przewody szynowe magistralne typu AM i DM przeznaczone są do przesyłu i rozdziału energii elektrycznej w obiektach przemysłowych.

zobacz

RSL-I

Rozdzielnica inteligentna średniego napięcia będąca elementem sieci Smart Grid - zrealizowana w ramach programu INNOTECH ID 182726.

zobacz

RSL – wariant 1 i 6

Rozdzielnice o podziałce 650mm dla energetyki zawodowej i zakładów przemysłowych. Przystosowane do sieci 15 kV lub 20 kV.

zobacz

ZMR

Nowoczesny, modularny system niskonapięciowy, pełniący funkcje rozdzielnic i sterownic w miejscach rozdziału i odbioru energii elektrycznej.

zobacz

RSL – warianty 2, 3, 5 i 7

Rozdzielnice o podziałce 850mm dla energetyki zawodowej i zakładów przemysłowych. Przystosowane do sieci 15 kV lub 20 kV.

zobacz
Exit mobile version